ESOnet.cz l Tvorba webu - Internetový obchod / e-shop

Navigátor: Domů / Výroba internetových stránek / E-shop

Internetový obchod / e-shop

Kvalitní a přehledný internetový obchod je základem úspěšného podnikání na internetu.

 

eshop_img

Vytvoříme pro Vás internetový obchod, který bude pro návštěvníky atraktivní, přehledný a snadno ovladatelný..

 

Proč internetový obchod od nás?

  • Navrhneme moderní a uživatelsky atraktivní e-shop, který zaujme Vaše zákazníky a podtrhne image Vaší společnosti.
  • Vytvoříme e-shop s přehledným a intuitivním ovládáním tak, aby se nakupování v něm stalo zábavou a Vaši zákazníci se k Vám rádi vraceli.
  • Administrační systém CMS společnosti ESOnet, s.r.o. Vám umožní snadnou a rychlou správu obsahu, všech kategorií, položek atd.
  • Možnost napojení na účetní a skladový program POHODA. Správce stránek ovládá skladové zásoby přes účetní program a nemusí se tak přihlašovat do webového rozhraní administrace pro správu obsahu.
  • Námi vytvořené internetové obchody využívají nejmodernějších technologií, které je možné na internetu využít (DHTML, xHTML, JavaScript, Ajax ...).
  • Samozřejmostí je také využití optimalizace on-page faktorů dle pravidel SEO, které jsou nezbytné pro dosažení kvalitních pozic ve vyhledávačích  (např. dynamické metaznačky, dynamické vypisování názvů výrobků a subkategorií).
  • Systém CMS společnosti ESOnet, s.r.o. zajišťuje automatický export veškerého zboží do nejznámějších vyhledávačů (Zboží.cz, Heureka.cz, Jyxo.cz).
  • V našem e-shopu si můžete nadefinovat slevový systém, který umožňuje oslovit zákazníka s akční slevou.
  • Evidence objednávek umožňuje kompletní zobrazení přehledu všech objednávek, jejich další úpravu včetně možnosti doplnění dalším zbožím, označení objednávek jako expedované včetně zaslání informačního e-mailu zákazníkovi.
  • Systém CMS společnosti ESOnet,s.r.o. umožňuje kompletní přehled faktur a jejich následný export do formátu PDF. Je možné jej využít jako náhradu jednoduchých účetních programů.

 

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle 733 133 480 a nebo vyplňte kontaktní formulář nacházející se v zápatí stránky...

 

Náhledy několika realizovaných projektů:

prev_octagon

Octagon shop

  ref-aaaponozky

AAA ponožky

Internetový obchod pro posilovnu Octagon s kompletní administrací obsahu a správou zboží přes účetní program POHODA...

  Internetový obchod pro ASTRO SPORT s kompletní administrací obsahu...
ref_svetkrbu_nahled1

Svět Krbů

  ref-vlna-nahled

Vlny příze

Internetový obchod pro Svět Krbů s kompletní administrací obsahu...

  Internetový obchod pro Vlny příze s kompletní administrací obsahu...
ref-svetlo-nahled

Šetři světlem

  ref-lovec-nahled

Lovec

Internetový obchod Šetři světlem s kompletní administrací obsahu...   Internetový obchod Lovec s kompletní administrací obsahu...

 

Další realizované e-shopy naleznete ZDE..


Vytvořit web

Hledáte seriózní společnost, která Vám poradí, vytvoří a postará se internetové stránky, e-shop (inrnetový obchod)? Nebo chcete pouze grafický návrh (webdesign) ušitý přímo na míru? Jste na správném místě... >>více zde<<

Chci být vidět

Máte internetové stránky, internetový obchod a malou návštěvnost? Zařídíme vše potřebné, aby jsme Vám zvedli návštěvnost Vašich internetových stránek. Naši klienti obsazují první místa ve vyhledávačích. >>více zde<<

Rychlá navigace