Facebook PPC reklama - ESOnet.cz

Navigátor: Domů / Zvýšení návštěvnosti stránek / PPC reklama / Facebook PPC reklama

Facebook reklama

Reklama na sociální síti Facebook je skvělou možností, jak oslovit veliké množství jeho uživatelů nebo jen konkrétní skupinu.

Facebook má v současné době přes 900 milionů uživatelů a z toho přes 3,6 milionu uživatelů v ČR. Je tedy jedním z nejnavštěvovanějších webů světa a proto využitím inzerce na Facebooku můžete oslovit obrovský počet lidí.
náhled reklamy:

 

  • PPC reklama na facebooku je textová reklama s možností vložení obrázku nebo loga. Oproti textové PPC reklamě je délka textu reklamy stanovena na 135 znaků. Reklama nezobrazuje URL na odkazující webovou stránku.
  • Facebook umožňuje kromě jazykového a geografického cílení také velmi přesné demografické cílení (věk, pohlaví, vzdělání, status...).
  • Velkou výhodou reklamy na Facebooku je možnost označení "like" a zobrazení uživatelů, kterým se pro Vaše stránka na FB nebo produkt líbí.

 

Facebook PPC reklama od ESOnet.cz

  • vytvoříme pro Vás kreativní a poutavé reklamy na Facebooku
  • Vaše reklamní sdělení zacílíme tak, aby se zobrazovalo pouze relevantním uživatelům (dle demografie, geografie, zájmů, vzdělání...)
  • reklamní kampaně pravidelně vyhodnocujeme tak, aby dosahovaly co nejlepších výkonů
  • nastavíme optimální rozpočet kampaně, aby jste vždy měli přehled o výkonu a cenách svých reklam

 


Zaujaly Vás možnosti inzerce na Facebooku?

Kontaktujte nás pomocí formuláře a my se Vám co nejdříve ozveme a nebo přímo kontaktovat našeho

PPC specialistu - kontakt.

 

 

Mohlo by vás zajímat:

 

Máte zájem o využití všech výhod PPC reklamy na Facebooku?

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na telefonním čísle 733 133 480 a nebo vyplňte kontaktní formulář nacházející se v zápatí stránky...


Vytvořit web

Hledáte seriózní společnost, která Vám poradí, vytvoří a postará se internetové stránky, e-shop (inrnetový obchod)? Nebo chcete pouze grafický návrh (webdesign) ušitý přímo na míru? Jste na správném místě... >>více zde<<

Chci být vidět

Máte internetové stránky, internetový obchod a malou návštěvnost? Zařídíme vše potřebné, aby jsme Vám zvedli návštěvnost Vašich internetových stránek. Naši klienti obsazují první místa ve vyhledávačích. >>více zde<<

Rychlá navigace